Популяризація китайської культури

Китай має вкрай багату і різноманітну культуру. Китайська традиційна культура формувалася тисячоліттями практично в ізоляції. Після 1949 року культура значно збагатилася комуністичним впливом. Сучасна китайська культура є змішанням традиційної культури, комуністичних ідей і пост-модерністського впливу, пов’язаного з процесами глобалізації.

Вивчення китайської мови

Якщо ти завжди мріяв (-ла) розмовляти китайською – тобі точно до нас. Ми знаємо секрети і ефективні методики, тож буде не тільки корисно, а ще й цікаво. Зовсім не важливо вивчав (-ла) ти китайську мову раніше, або ні, в нас є курси як для початківців з 0, так і для тих, хто хоче покращити свій рівень. Тривалісь курсу 4 місяці. 32 занять по 2 рази на тиждень.

 

Виконання перекладів

Виконуємо письмові переклади з української, або російської мови на китайську та з китайської на українську або російську мову. Якісно виконаємо переклад тексту з будь-якої тематики та будь-якої складності. Варість перекладу залежить від складності та об’єму тексту. Об’єм рахується за кількістю знаків у тексті.

Вивчення мистецтва ТАЙЦЗІ

Вчитель мистецтва Тайцзі має багаторічний досвід, що засвідчено в його іменах: HeMingShan – Гора журавлиного кличу; Quanzhen – Вміщуючий істину; LiYi – оволодівший ключами; Останнє ім’я головне Sanyїzi. Тридцять один символ. Кожне ім’я – це досягнення на шляху оволодіння цим стародавнім мистецтвом. Але тайцзі – не просто мистецтво, це система знань, яка бере свій початок у давньокитайських тринрамах He Tu Luo Shu. Вчитель каже, що тайцзі це – система самовідновлення розуму, тіла та духу заснована за принципом цілісності та взаємодії всього сущого.